GWARANCJA

WAŻNA OD 23.01.2024

PAP DECO jest producentem wyrobów użytkowych o walorach artystycznych. Większość uchwytów i dekoracji ściennych PAP DECO jest wykonywana ręcznie z mosiądzu przy użyciu tradycyjnej technologii odlewniczej.
Mosiądz to trwały materiał najwyższej jakości. Jego cechą charakterystyczną jest jednak powolne “starzenie się”. Uchwyty i dekoracje ścienne z naturalnego lub polerowanego mosiądzu mogą zatem utleniać się, przybierać bardziej żółty odcień i pokrywać się naturalną patyną. Jest to proces naturalny i nie stanowi powodu do reklamacji.
W zależności od modelu, nasze uchwyty i dekoracje ścienne są zabezpieczone lakierem lub
specjalną powłoką olejną.
1. Uchwyty i dekoracje ścienne PAP DECO to produkty artystyczne, wykonywane ręcznie na indywidualne zamówienie. W związku z tym każdy produkt jest niepowtarzalny, dlatego mogą wystąpić drobne niedoskonałości, które nie są powodem do zwrotu lub reklamacji.
2. W niektórych przypadkach na powierzchni uchwytów i dekoracji ściennych PAP DECO, szczególnie tych z powłoką galwaniczną (nikiel, chrom, miedź, perła, srebro patynowane,
gunmetal) mogą pojawić się plamy i przebarwienia, które nie mogą być podstawą do zwrotu lub reklamacji.

Wszystkie produkty PAP DECO objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Klient zobowiązany jest do złożenia reklamacji poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej: office@papdeco.com.
Przy składaniu reklamacji wymagane jest dołączenie dokumentacji zdjęciowej wraz z opisem problemu.
PAP DECO zobowiązuje się do poinformowania Klienta o rozpatrzeniu reklamacji w terminie 7 dni roboczych od zgłoszenia reklamacji.
Za datę otrzymania reklamacji uznaje się datę wysłania wiadomości e-mail wraz z kompletną dokumentacją, o której mowa powyżej.
PAP DECO nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe użytkowanie dekoracji ściennych i uchwytów meblowych (patrz Wskazówki Użytkowania).