WSKAZÓWKI

Panele PAP DECO produkowane są z mosiądzu techniką odlewniczą. Wszystkie nasza Panele zabezpieczamy bezbarwnym lakierem lub tradycyjnie woskiem (w zależności od wzoru), który chroni nasz produkt..

a) Panele należy montować z dala od otwartych płomieni, iskier i innych źródeł ciepła/ognia np. grzejników elektrycznych,
b) Mosiądz oraz powłoki galwaniczne (dotyczy Paneli wybarwionych na kolor srebrny, miedziany oraz inncy gdzie zastosowano powłokę galwaniczną) z którego wykonane są panele mogą reagować z silnymi substancjami utleniającymi (silne kwasy) oraz żrącymi,
c) Należy uważać by nie uszkodzić paneli ostrymi narzędziami, krawędziami bądź narożnikami mebli,
d) Należy unikać brudzenia paneli,
e) Panele należy montować poza zasięgiem zwierząt,
f) Panele wykonywane są techniką odlewniczą i dlatego mogą się na nich pojawić niewielkie niedosknałości, które nie mogą być podstawą do zwrotu,
g) Panele w kolorze srebrnym, miedzianym oraz każdym innym niż w naturalnym kolorze mosiężnym wybarwione są za pomocą powłoki galwanicznej – czasami na powierzchni PAP DECO mogą pojawić się plamki/przebarwienia, które nie mogą być podstawą do zwrotu/reklamacji.
h) Kurz usuwamy szczotką z miękkim włosiem lub przy pomocy odkurzacza ze standardową końcówką do odkurzania mebli tapicerowanych.
Powinno unikać się intensywnego tarcia powierzchni panelu w jednym miejscu oraz stosowania silnych detergentów, takich jak wybielacze..

PAP DECO nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z niestosowania się do w/w zaleceń dotyczących sposobu użytkowania paneli.